Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

Náš blog

kategorie blogu

SEO Movie: Podívejte se na to nejzajímavější ze světa SEO

29.08.2018 | Dominik Bezděk

SEO neboli Search Engine Optimization je proces tvorby a zlepšování webových stránek vedoucí k lepšímu umístění ve vyhledávání a zároveň k maximalizaci plnění cílů webu. Jak ale takové SEO vzniklo? A jak se v průběhu časů vyvíjely vyhledávače Google, Bing nebo Yahoo?

Díky marketingové agentuře Ignite Visibility ze San Diega mohlo vzniknout video „SEO: The Movie“, které mapuje historii SEO a reaguje na největší aktualizace vyhledávačů, jako je například Google Panda, Pinguin apod. Podívejte se s námi na toto video i s českými titulky, které jsme pro vás vytvořili.

Dominik Bezděk
linkbuilder
ZPĚT Chci SEO
Dominik Bezděk
linkbuilder email: dominik.bezdek@impnet.cz

Dominikovou vášní je zkoumání zajímavých webů, jejich autority a potenciálu k zisku zpětných odkazů. Neustále se snaží o originální myšlenky, jak obsah vašeho webu ještě lépe využít a posunout dál. Dominik se řídí heslem „pořád je čemu se učit,“ a když už ho nic nenapadá, tak si jde pročistit hlavu na procházku se psem do přírody.

Co dalšího píšu?


Co je Facebook pixel a k čemu je určený?

15.02.2021 | Dominik Bezděk
Není to žádný zbytečný nástroj, ale naopak praktický a jednoduchý způsob, jak si posvítit na chování uživatelů Facebooku na vašich stránkách a získat perfektní přehled. Je užitečný pro všechny, kteří chtějí placenou propagaci dovést na profesionální úroveň. Jak ale vlastně funguje?

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů