Náš blog

kategorie blogu

SEO Movie: Podívejte se na to nejzajímavější ze světa SEO

29.08.2018 | Dominik Bezděk

SEO neboli Search Engine Optimization je proces tvorby a zlepšování webových stránek vedoucí k lepšímu umístění ve vyhledávání a zároveň k maximalizaci plnění cílů webu. Jak ale takové SEO vzniklo? A jak se v průběhu časů vyvíjely vyhledávače Google, Bing nebo Yahoo?

Díky marketingové agentuře Ignite Visibility ze San Diega mohlo vzniknout video „SEO: The Movie“, které mapuje historii SEO a reaguje na největší aktualizace vyhledávačů, jako je například Google Panda, Pinguin apod. Podívejte se s námi na toto video i s českými titulky, které jsme pro vás vytvořili.

Dominik Bezděk
linkbuilder
ZPĚT Chci SEO
Dominik Bezděk
linkbuilder email: dominik.bezdek@impnet.cz

Dominikovou vášní je zkoumání zajímavých webů, jejich autority a potenciálu k zisku zpětných odkazů. Neustále se snaží o originální myšlenky, jak obsah vašeho webu ještě lépe využít a posunout dál. Dominik se řídí heslem „pořád je čemu se učit,“ a když už ho nic nenapadá, tak si jde pročistit hlavu na procházku se psem do přírody.

Co dalšího píšu?


5 tipů, jak vytunit Instagram

04.04.2018 | Dominik Bezděk
Instagram je stále oblíbenějším, a mnoho firem se již k této sociální síti také přidalo. Ať už k podpoře brandu nebo přímému prodeji svých výrobků. Chtěli byste také začít, ale nevíte jak na to? Máte založený Instagram a to je tak všechno, co jste zatím udělali? Poradíme vám, jak si svůj profil pořádně „vytunit“ a rozběhnout.

Jak tvořit zpětné odkazy?

10.10.2017 | Dominik Bezděk
Každý majitel webu či e-shopu si přeje, aby na jeho stránky chodilo co nejvíce návštěvníků. Jednou z cest, jak toho dosáhnout je umisťování zpětných odkazů. Než je ale začnete „rozhazovat“ všude okolo, měli byste znát pár základních pravidel.

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů