Náš blog

kategorie blogu

SEO Movie: Podívejte se na to nejzajímavější ze světa SEO

29.08.2018 | Dominik Bezděk

SEO neboli Search Engine Optimization je proces tvorby a zlepšování webových stránek vedoucí k lepšímu umístění ve vyhledávání a zároveň k maximalizaci plnění cílů webu. Jak ale takové SEO vzniklo? A jak se v průběhu časů vyvíjely vyhledávače Google, Bing nebo Yahoo?

Díky marketingové agentuře Ignite Visibility ze San Diega mohlo vzniknout video „SEO: The Movie“, které mapuje historii SEO a reaguje na největší aktualizace vyhledávačů, jako je například Google Panda, Pinguin apod. Podívejte se s námi na toto video i s českými titulky, které jsme pro vás vytvořili.

Dominik Bezděk
linkbuilder
ZPĚT Chci SEO
Dominik Bezděk
linkbuilder email: dominik.bezdek@impnet.cz

Dominikovou vášní je zkoumání zajímavých webů, jejich autority a potenciálu k zisku zpětných odkazů. Neustále se snaží o originální myšlenky, jak obsah vašeho webu ještě lépe využít a posunout dál. Dominik se řídí heslem „pořád je čemu se učit,“ a když už ho nic nenapadá, tak si jde pročistit hlavu na procházku se psem do přírody.

Co dalšího píšu?


Instagram kam se podíváš, v čele s Katkou Pavlíčkovou

12.07.2017 | Dominik Bezděk
Instagram je poměrně mladá mobilní aplikace ke sdílení fotografií a krátkých videí. Na začátku své existence vypadala celkem nenápadně, ale poměrně rychle se z této appky stal celosvětový fenomén. Dnes, sedm let od svého spuštění, má neuvěřitelných 700 miliónů uživatelů. V České republice jich je přes 1,2 miliónu. Není tedy náhoda, že se na Instagramu začaly objevovat i firmy.

Ztrácíte se v nastavení zbožových porovnávačů? Poradíme vám jak na ně

25.04.2017 | Dominik Bezděk
Nákup přes internet je v dnešní době již zcela běžnou záležitostí. Nejen, že si zboží lidé vyberou pohodlně v teple domova, ale také jim ho dovezou až téměř do obýváku. Aby se však zákazníci neztratili v záplavě nabídek, používají porovnávače cen tzv. zbožáky. A právě těch můžete vy, jako majitelé e-shopů, skvěle využít. Jak je ale správně nastavit, aby vše klapalo, jak má?

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů