Reference

9 důkazů, že svou práci děláme dobře

A dalších 7 přímo ze srdce: od klientů

IMP net pro naši školu vytvořila nové webové stránky odpovídající moderním trendům v internetové komunikaci. Grafický vzhled a profily včetně redakčního systému nám umožňují reagovat v průběhu školního roku na změny či novinky. Inovovali jsme i Intranet, Studentský informační systém aj., které nyní skvěle slouží studentům i pedagogům školy.
VSO
Vysoká škola obchodní v Praze
PhDr. Miroslava Moutelíková, marketing

S IMP net spolupracujeme již několik let – a co se týká poměru cena / výkon, musím smeknout. S rychlostí jakou pracuje, vstřícností a vážení si zákazníka, kterou dává najevo, ochotu, s kterou řeší vzniklé maličkosti, se člověk málokde setká. Proto dávám této firmě to nejlepší ohodnocení.
Strojirensky-skušebni-ustav
Strojírenský zkušební ústav, S.P.
Petr Fait, marketing

Společnost IMPnet pro naše projekty www.onlinejazyky.cz a www.sogoodlanguages.com realizuje PPC kampaně a pomáhá s marketingovou strategií. Velmi oceňujeme především partnerský přístup a ochotu všech členů IMPnet týmu opravdu pomáhat. Naše požadavky a dotazy jsou vyřizovány rychle a vždy konstruktivně a věcně. Děkujeme za spolupráci.
Vehar
ONLINE learning s.r.o.
Ing. Martin Dvořák, Ph.D., jednatel

Na spolupráci s IMP net oceňujeme zejména profesionalitu, rychlost a kompaktnost jejich služeb. Je to partner, který nám velice zjednodušil podnikání. Po předchozích zkušenostech s „konkurencí“ můžeme vřele doporučit.
Nove-zaluzie
Luxury CZ s.r.o.
Pavel Hrdlička, jednatel

S IMP net spolupracujeme od ledna 2013 a jsme velice spokojeni. SEO nám přináší tisíce nových návštěvníků a desítky nových obchodních příležitostí, dokonce SEO od IMP net dodáváme taky našim klientům. Ceníme si především vysoké profesionality a špičkové kvality služeb. Kdybychom se dnes rozhodovali o dodavateli znovu, nerozhodli bychom se jinak.
Reinto
Reinto s.r.o.
Pavel Mikulenka, CEO

S firmou IMP net jsem nesmírně spokojen. Mám webové stránky na míru – jasné, výstižné a profesionální. Grafická úprava, jazykové mutace i možnost platby v různých měnách jsou v tomto případě bezkonkurenční, navíc vše za příznivou cenu. Jednoznačně dávám palec nahoru, všem budoucím zákazníkům doporučuji a já osobně se těším na další spolupráci.
Entrangere
Entragere s.r.o.
Michal Odstrčil, majitel

IMP net pro nás zpracovala profesionální stránky a perfektně je navázala na naši existující inzerci. Z ohlasů klientů, které k nám tento web přináší, vidíme, že web funguje a je pro nás přínosem. Už se moc těšíme na nový newsletter.
AC-real
AC Real, s.r.o.
Ivor Ševčík, jednatel

Nestačí? Dále spolupracujeme s:

Chcete něco podobného? Domluvme se

* obligatory field

We are proud to hold these certificates

Our knowledge is based on certificates