Kariéra

Nabídka parádní práce: Obchodní zástupce

obchodnik

IMP net s.r.o. je reklamní agentura zabývající komplexním servisem v internetovém marketingu. Jsme trvale úspěšnou a stabilní společností působící na internetovém trhu od roku 2009. Jsme schopni obsloužit klienty z jakéhokoliv oboru.

Rozšiřujeme náš obchodní tým a hledáme ty nejlepší uchazeče na pozici obchodní zástupce:

Náplň práce:

Hledáme obchodního zástupce, člověka, kterého baví bojovat o zakázky, komunikovat s klienty a doporučovat jim vhodné služby. Zajímá tě online marketing a máš trochu přehled o programování webů? Máš přirozené nadání pro jednání s lidmi? Pak jsi náš člověk!

Předmětem tvé práce bude dlouhodobá péče o stávající zákazníky, ale také zisk nových zákazníků, administrace nových zakázek a komunikace s klienty ohledně online marketingu a technického řešení webů. Zkrátka zodpovědná a zajímavá práce.

Co od tebe očekáváme?

Co na opátku nabízíme?

Je úplně jedno, jestli chceš pracovat na HPP, dohodu nebo třeba živnost. Nebo že občas potřebuješ jít dřív domů. Prostě nám napiš na kariera@impnet.cz – odpovíme úplně každému.

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů