WEBOVÉ STRÁNKY

Nejprve dokonale poznáme váš business

Hned potom dokonale poznáme vaše zákazníky

A nakonec navrhneme web přesně pro ně

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Někde vám budou slibovat pěkný web. Jinde zase moderní web. My vám slibujeme web, na kterém návštěvník udělá přesně to, co po něm chcete. Ať už je to nákup, registrace, zaslání dárcovské SMS nebo třeba vyplnění formuláře.

Jak to dokážeme?

Pochopíme váš business i vaše zákazníky

Klíčem k perfektnímu webu je kvalitní příprava. Budeme od vás chtít informace – historii, současnost, silné a slabé stránky i charakteristiku trhu. Nový web nebude sloužit vám, ale vašim zákazníkům – a proto si detailně zanalyzujeme, co na něm budou hledat a potřebovat.

Vytvoříme wireframe

Nepostupujeme naslepo. Ušetříme vám čas i peníze – provedeme vstupní analýzu, vytvoříme wireframe a domluvíme se na ideálním uspořádání webu přesně podle vašich potřeb.

Navrhneme funkční web

Už víme, co umíte. Už víme, co po vás chtějí zákazníci. S takovými podklady navrhneme web, který je předurčený k úspěchu – od grafiky až po zajímavý a relevantní obsah.

Všechno otestujeme

Hotový web nepustíme do světa jen tak. Nejdříve ho otestujeme – a vyléčíme všechny dětské nemoci, které během vývoje chytil.

Webové stránky si vyvíjíme sami – včetně redakčního systému. Díky tomu nad nimi máme neomezenou moc a vždy je zcela přizpůsobíme vašemu podnikání.

Jedna reference přímo od srdce:

"IMP net pro naši školu vytvořila nové webové stránky odpovídající moderním trendům v internetové komunikaci. Grafický vzhled a profily včetně redakčního systému nám umožňují reagovat v průběhu školního roku na změny či novinky. Inovovali jsme i Intranet, Studentský informační systém aj., které nyní skvěle slouží studentům i pedagogům školy." Vysoká škola obchodní v Praze PhDr. Miroslava Moutelíková, marketing

Podívejte se na ukázky našich webů a e-shopů

Kdo další má od nás web

Naši práci oceňují i v USA

Václav Vidlička
Account manager
Václav Vidlička

Chci od vás navrhnout nový web:

* povinné pole

Čím se ještě můžeme pochlubit?

 

Reference

St. Mark’s School
+
rumiste.cz
+
zetorkovarna.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů