Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

Certifikáty

Člen APEK

Jsme hrdými členy Asociace pro elektronickou komerci.

Certifikace GDPR

Vaše osobní údaje chráníme v souladu s evropskou legislativou. Prošli jsme důkladným školením.

Google ADWORDS

Google certifikát Adwords je celosvětově uznávaná akreditace, kterou Google uděluje za prokázané znalosti v internetové inzerci a deklaruje tím, že je daný vlastník odborníkem na PPC reklamu v systému Adwords.

Google ANALYTICS

Takto certifikovaní uživatelé dokáží naplno využít nástroj Google Analytics. Jsme držiteli certifikátu Google Analytics, kontaktujte nás, pokud potřebujete pomoct s webovou analytikou. Rádi vám vše vysvětlíme a ukážeme.

Google Partner

Jsme certifikovaným partnerem společnosti Google. Úspěšně jsme absolvovali certifikační testy společnosti Google. To o sobě z nás ještě profíky na online marketing nedělá. Naše pravidelné vzdělávání v této oblasti však ano.

Heureka Specialista

Jsme skutečným odborníkem na Heureku. U nás najdete certifikovaného specialistu, který pomůže vám a vašemu e-shopu s napojením na Heureku a jejím efektivním využíváním.

Ekonomický systém Pohoda

Ekonomický systém POHODA známe jak své vlastní boty. A proto pro nás není problém s ním propojit váš e-shop. A vy už si jen užijete jednoduchou administraci objednávek.

Hospodářská komora

Jsme členy regionální hospodářské komory Brno a jsme na to náležité pyšní. Je to totiž prestižní vizitka toho, že podnikáme fér a dodržujeme etický kodex.

DomainQube

Známku DomainQube.cz uděluje společnost General Registry, registrátor .cz domén, a to na základě svých dlouhodobých zkušeností z obchodování s partnery a i koncovými klienty.

Sms.sluzba.cz

Jsme partnery portálu sms.sluzba.cz, se kterým vás rádi propojíme. Potvrzovací SMS o objednávkách, platbách či třeba akcích už vás nebudou muset trápit, díky portálu lze automatizovat jakoukoliv esemeskovou komunikaci do všech SMS center mobilních operátorů v ČR.