Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

Slovník

Copywriting

Copywriting je psaní marketingových textů, jejichž účelem je prodat výrobek nebo podpořit daný brand. Copywriter je osoba, která se psaním reklamních textů zabývá. Mezi tyto texty řadíme claimy, slogany, texty na web, produktové popisky, PR a obsahové články i offline komunikaci. Copywriter pracuje s celou řadou postupů a technik, které dokáží čtenáře zaujmout a přesvědčit je k provedení akce (koupě produktu, stažení newsletteru, povědomí) Pochází z anglických slov copy (ve smyslu reklamní sdělení) a writing (psaní).

c

 Nejnovější články v blogu

Universal Analytics končí, přejděte na Google Analytics 4

21.11.2022 | Pavel Horelica
Od svého založení v roce 2005 se Google Analytics (GA) stal nejpoužívanějším nástrojem pro webovou analytiku na světě (v březnu 2005 Google koupil program pro analýzu webových statistik Urchin a v listopadu představil první verzi Google Analytics postavenou na Urchinu). A to z dobrého důvodu – je zdarma, snadno se používá a poskytuje cenné informace o návštěvnosti webu a chování uživatelů.

Velké srovnání mailingových platforem

10.10.2022 | Anna Rybníčková
Oblíbená platforma Mailchimp, která slouží pro rozesílkou hromadných e-mailů a přípravu uživatelsky přívětivých mailingových kampaní, mění s nástupem podzimu pravidla. K 29. srpnu 2022 zavedla nový limit na svůj dříve poměrně štědrý bezplatný plán, který nyní zahrnuje pouze pět set kontaktů místo původních dvou tisíc. Změna se zatím týká pouze nových účtu založených po 29. srpnu.

Nevíte si rady s vaším marketingem? Napište nám

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů