Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

Slovník

Copywriting

Copywriting je psaní marketingových textů, jejichž účelem je prodat výrobek nebo podpořit daný brand. Copywriter je osoba, která se psaním reklamních textů zabývá. Mezi tyto texty řadíme claimy, slogany, texty na web, produktové popisky, PR a obsahové články i offline komunikaci. Copywriter pracuje s celou řadou postupů a technik, které dokáží čtenáře zaujmout a přesvědčit je k provedení akce (koupě produktu, stažení newsletteru, povědomí) Pochází z anglických slov copy (ve smyslu reklamní sdělení) a writing (psaní).

c

 Nejnovější články v blogu

Fulfillment: o co jde a jaké jsou jeho výhody?

18.11.2021 | Lukáš Bryksa
Pokud vlastníte e-shop, pravděpodobně jste se již setkali s problémem, že místo toho, abyste se soustředili na rozvoj firmy, marketing a rozšiřování sortimentu a služeb musíte řešit sklady, zaměstnance a smlouvy s přepravními společnostmi.

AMP a SEO - je dobré AMP na svém webu rozjet?

29.09.2021 | Pavel Horelica
Podle jedné studie z roku 2020 vzrostla návštěvnost z mobilních zařízení od roku 2011 o 504 %. Vzhledem k tomu, že stále více uživatelů používá k přístupu k obsahu své mobilní telefony nebo tablety, je samozřejmě optimalizace pro mobilní zařízení důležitější než kdy dříve.

Nevíte si rady s vaším marketingem? Napište nám

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů