Slovník

Duplicitní obsah na webu

Jde o textový obsah (v drtivé většině případů) zkopírovaný odněkud z internetu a nahraný na webové stránky. Takto zneužitý text je na hraně zákona a ani vyhledávací roboti (především Google.cz) ho nemají moc rádi. Proč by také měly mít? Duplicitní obsah na webu je jen zkopírovaný text, který už někde jinde je. Z pohledu vyhledávače tak není žádoucí zobrazovat jinde. Vyhledávací roboti dokážou duplicitní texty rozeznat. Ví, na kterém z webů byl obsah umístěn jako první. Proto rada pro vás – nekopírujte texty. Duplicitu žádný vyhledávač nemá rád. A dá vám to sežrat.

d

 Nejnovější články v blogu

Jak jsme zjednodušili práci společnosti Lindab díky PWA.

Společnost Lindab se stala průkopníkem využívání progresivních webových aplikací (PWA) na poli střešních staveb a stavebních komponentů. Lindab dlouhodobě toužil dát svým partnerům podrobná data o svých produktech v přehledné digitální formě. Dnes vám ukážeme, jak náš technický tým vyvinul a implementoval PWA aplikaci na míru pro Lindab, což přineslo zásadní změny v komunikaci se zákazníky a partnery.

Jak dnes může manažer využít AI v praxi?

13.11.2023 | Lukáš Bryksa
O AI již nyní existují tisíce publikací a tipů k použití. Nechceme zde kopírovat a recyklovat obehranou písničku. Pojďme si říct, kde opravdu může běžný manažer bez IT znalostí a zaměření době využít AI v praxi. S článkem mi pomohl ChatGPT 4.0, ale pouze tak z 20%, abychom se vyhnuli obecným nicneříkajícím výplním.

Umělá inteligence a knihovny CSS: Budoucnost web designu?

Ve světě moderních technologií a digitálního designu se neustále setkáváme s novými směry a inovativními trendy. Jednou z takových přelomových tendencí se stala i integrace umělé inteligence (AI) do CSS knihoven (Cascading Style Sheets). Tato integrace přináší nové možnosti pro webový design. V tomto blogovém příspěvku se zaměříme na to, jak může být AI využita pro CSS knihovny a jak může tento koncept příznivě ovlivnit budoucnost a rozvoj webového designu.

Nevíte si rady s vaším marketingem? Napište nám

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů