E-SHOPY

Nejprve dokonale poznáme váš business

Hned potom dokonale poznáme vaše zákazníky

A nakonec navrhneme e-shop přesně pro ně

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Někde vám budou slibovat pěkný e-shop. Jinde zase moderní e-shop. My vám slibujeme e-shop, díky kterému vyděláte spoustu peněz.

Ostatně právě to je nejspíš ten důvod, proč se do podnikání na internetu pouštíte.

"Obchodní zástupce firmy IMP net mě oslovil na konci roku 2011 a sliboval nemožné. Nechal jsem se polapit.... a pak už jsem nikdy nelitoval. Dokázali to! Spolupráci jsme rozvinuli a po 5 letech jsme udělali pořádný kus práce. Především díky jejich aktivnímu přístupu, modernímu vhledu a příjemnému jednání. Dnes už bych si podnikání bez jejich podpory nedokázal představit a navíc by to byla škoda, když to funguje."

MANEK stavební stroje, s.r.o. Filip Manek, Ph.D., majitel firmy

Jak to dokážeme?

Pochopíme váš business

Nestavíme e-shopy na zelené louce. Budeme od vás chtít informace – spoustu informací. Historii, současnost, silné stránky, slabé stránky i charakteristiku trhu.

Navrhneme e-shop

Už víme, co umíte. Už víme, co po vás chtějí zákazníci. S těmito podklady navrhneme takový e-shop, který bude mít smysluplnou strukturu i cílové stránky.

Pochopíme vaše zákazníky

Nový e-shop nebude sloužit nám. Ani vám. Bude sloužit vašim zákazníkům – a proto si detailně zanalyzujeme, co a jak budou hledat nebo potřebovat

Všechno otestujeme

Hotový e-shop nepustíme do světa jen tak. Ještě předtím ho totiž důkladně otestujeme – a vyléčíme všechny dětské nemoci, které během vývoje chytil.

E-shopy si vyvíjíme sami – včetně redakčního systému. Díky tomu nad nimi máme neomezenou moc a vždy je přizpůsobíme tak, jak vy pro své podnikání potřebujete.

Gabriela Neshodová
account manager
Gabriela_Neshodova

Chci od vás navrhnout nový e-shop

* povinné pole

Máme vlastní redakční systém

 

Reference

obchod.vašeoptika.cz
+
kostičkylega.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Své znalosti máme i papírově podložené