E-SHOPY

Nejprve dokonale poznáme váš business

Hned potom dokonale poznáme vaše zákazníky

A nakonec navrhneme e-shop přesně pro ně

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Někde vám budou slibovat pěkný e-shop. Jinde zase moderní e-shop. My vám slibujeme e-shop, díky kterému vyděláte spoustu peněz. Ostatně právě to je nejspíš ten důvod, proč se do podnikání na internetu pouštíte.

Jak to dokážeme?

Pochopíme váš business i vaše zákazníky

Nestavíme e-shopy na zelené louce. Budeme od vás chtít informace – spoustu informací. Od historie, přes silné a slabé stránky až po charakteristiku trhu. Podrobně zanalyzujeme, co vaši zákazníci hledají a potřebují a vytvoříme e-shop přímo pro ně.

Vytvoříme originální design

Postaráme se, aby si vás zákaznici pamatovali. Navrhneme pro vás přehledný a funkční e-shop, který zaujme a naláká nové klienty – se smysluplnou strukturou i cílovými stránkami.

Propojíme vás s důležitými systémy

Od platební brány až po rezervační systémy a zbožové porovnávače. Usnadníme vám vaše podnikání i komunikaci se zákazníky a pomůžeme vám zefektivnit také expedici balíků – díky službě Balíkobot.

Všechno otestujeme

Hotový e-shop nepustíme do světa jen tak. Ještě předtím ho důkladně otestujeme – a vyléčíme všechny dětské nemoci, které během vývoje chytil.

E-shopy si vyvíjíme sami – včetně redakčního systému. Díky tomu nad nimi máme neomezenou moc a můžeme je dokonale přizpůsobit vašemu podnikání.

Podívejte se na ukázky našich webů a e-shopů

Kdo další má od nás web

Lucie Garláthy
Account manager
Lucie Garláthy

Chci od vás navrhnout nový e-shop

* povinné pole

Máme vlastní redakční systém

 

Reference

labona.cz
+
buresbrno.cz
+
esl.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů