LINKBUILDING

Zhodnotíme váš odkazový profil

Získáme pro vás nové a relevantní odkazy

Zlepšíme vám pověst u lidí i vyhledávačů

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Bez zpětných odkazů si dnes na internetu neškrtnete. Mají totiž dvojí efekt – přivádí na váš web nové návštěvníky a zlepšují vám reputaci u lidí i vyhledávačů.

Vybudovat síť kvalitních zpětných odkazů je však dřina – musíte být trpěliví, obezřetní a často také nekompromisní. A přesně takoví jsme při linkbuildingu my.

"IMP net pro naši školu vytvořila nové webové stránky odpovídající moderním trendům v internetové komunikaci. Grafický vzhled a profily včetně redakčního systému nám umožňují reagovat v průběhu školního roku na změny či novinky. Inovovali jsme i Intranet, Studentský informační systém aj., které nyní skvěle slouží studentům i pedagogům školy."

Vysoká škola obchodní v Praze PhDr. Miroslava Moutelíková, marketing

Jak to dokážeme?

Zhodnotíme současný stav

S nástroji Majestic a Marketing Miner zhodnotíme váš současný odkazový profil – a možná doporučíme některé odkazy odstranit. To abyste nedostali ban.

Získáme zpětné odkazy

Najdeme pro vás vhodné odkazové příležitosti a naplno jich využijeme – psaním článků a komentářů, uzavíráním partnerství, broken linkbuildingem atp.

Podíváme se na konkurenci

Zjistíme, kde všude zpětné odkazy vybudovala vaše konkurence. A pokud to uznáme za vhodné, vytvoříme tam zpětný odkaz taky.

Ušetříme vám peníze

Zpětné odkazy stojí nejen čas, ale taky peníze. Jako agentura ale získáváme slevy nebo akční balíčky – za odkaz tak zaplatíte méně než ostatní.

Linkbuilding je klíčem ke zlepšování reputace vašeho webu – jak v očích zákazníků, tak v očích vyhledávačů. Určitě ho do své marketingové strategie zahrňte.

Dominik Bezděk
linkbuilder
Dominik Bezděk

Chci od vás vytvářet zpětné odkazy

* povinné pole

Reference

REAL SPEKTRUM
+
VŠO
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Své znalosti máme i papírově podložené