LINKBUILDING

Zhodnotíme váš odkazový profil

Získáme pro vás nové a relevantní odkazy

Zlepšíme vám pověst u lidí i vyhledávačů

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Bez zpětných odkazů si dnes na internetu neškrtnete. Mají totiž dvojí efekt – přivádí na váš web nové návštěvníky a zlepšují vám reputaci u lidí i vyhledávačů.

Vybudovat síť kvalitních zpětných odkazů je však dřina – musíte být trpěliví, obezřetní a často také nekompromisní. A přesně takoví jsme při linkbuildingu my.

Jak to dokážeme?

Zhodnotíme současný stav

S nástroji Majestic a Marketing Miner zhodnotíme váš současný odkazový profil – a možná doporučíme některé odkazy odstranit. To abyste nedostali ban.

Získáme zpětné odkazy

Najdeme pro vás vhodné odkazové příležitosti a naplno jich využijeme – psaním článků a komentářů, uzavíráním partnerství, broken linkbuildingem atp.

Podíváme se na konkurenci

Zjistíme, kde všude zpětné odkazy vybudovala vaše konkurence. A pokud to uznáme za vhodné, vytvoříme tam zpětný odkaz taky.

Ušetříme vám peníze

Zpětné odkazy stojí nejen čas, ale taky peníze. Jako agentura ale získáváme slevy nebo akční balíčky – za odkaz tak zaplatíte méně než ostatní.

Linkbuilding je klíčem ke zlepšování reputace vašeho webu – jak v očích zákazníků, tak v očích vyhledávačů. Určitě ho do své marketingové strategie zahrňte.

 

Staráme se o odkazové portfolio řady významných značek:

 

Jak vypadá získaný odkaz v praxi?

 

Jedna reference přímo od srdce:

"Obchodní zástupce firmy IMP net mě oslovil na konci roku 2011 a sliboval nemožné. Nechal jsem se polapit.... a pak už jsem nikdy nelitoval. Dokázali to! Spolupráci jsme rozvinuli a po 5 letech jsme udělali pořádný kus práce. Především díky jejich aktivnímu přístupu, modernímu vhledu a příjemnému jednání. Dnes už bych si podnikání bez jejich podpory nedokázal představit a navíc by to byla škoda, když to funguje." MANEK stavební stroje, s.r.o. Filip Manek, Ph.D., majitel firmy
Dominik Bezděk
linkbuilder
Dominik Bezděk

Chci od vás vytvářet zpětné odkazy

* povinné pole

Reference

otto-shop.cz
+
manek.cz
+
labona.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jak tvořit zpětné odkazy?

10.10.2017 | Dominik Bezděk
Každý majitel webu či e-shopu si přeje, aby na jeho stránky chodilo co nejvíce návštěvníků. Jednou z cest, jak toho dosáhnout je umisťování zpětných odkazů. ...

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů