PPC KAMPANĚ

Zjistíme, jak vás lidé na internetu hledají

Připravíme detailní strukturu kampaní

Spustíme inzeráty, které vám vydělají hromadu peněz

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

PPC kampaně vám můžou vydělat, ale také prodělat spoustu peněz.

Proto při jejich spouštění postupujeme obezřetně. Začínáme při zemi a postupně jejich objem zvyšujeme tak, aby vám vydělávaly více a více peněz.

"Společnost IMPnet pro naše projekty www.onlinejazyky.cz a www.sogoodlanguages.com realizuje PPC kampaně a pomáhá s marketingovou strategií. Velmi oceňujeme především partnerský přístup a ochotu všech členů IMPnet týmu opravdu pomáhat. Naše požadavky a dotazy jsou vyřizovány rychle a vždy konstruktivně a věcně. Děkujeme za spolupráci."

ONLINE learning s.r.o. Ing. Martin Dvořák, Ph.D., jednatel

Jak to dokážeme?

Analýza klíčových slov

Zpracujeme analýzu klíčových slov, abychom zjistili, jak vás zákazníci na internetu hledají. To nám pomůže s tvorbou inzerátů.

Upravíme cílové stránky

Přivést návštěvníka na web je jen polovina práce – ještě si u vás musí objednat. Proto vyladíme taky všechny cílové stránky.

Vytvoříme strukturu

Ke každé skupině klíčových slov nachystáme relevantní inzerát – zaměříme se přitom hlavně na slova s největším potenciálem.

Spouštíme, měříme

Hned po spuštění PPC kampaní každý den vyhodnocujeme jejich výkon. Ty ztrátové upravujeme nebo rovnou vypínáme, ziskové posilujeme.

Buďte na první straně ve vyhledávači a plaťte jen za reálné návštěvníky. PPC kampaně ve vyhledávací síti jsou skvělé – a s námi na nich za každých okolností vyděláte.

Peter Bystrický
PPC specialista
Peter?Bystricky

Chci od vás ziskové PPC kampaně

* povinné pole

Co dále ve správě PPC umíme nabidnout?

 

Reference

REAL SPEKTRUM
+
VŠO
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Své znalosti máme i papírově podložené