PPC KAMPANĚ

Zjistíme, jak vás lidé na internetu hledají

Připravíme detailní strukturu kampaní

Spustíme inzeráty, které vám vydělají hromadu peněz

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

PPC kampaně vám můžou vydělat, ale také prodělat spoustu peněz.

Proto při jejich spouštění postupujeme obezřetně. Začínáme při zemi a postupně jejich objem zvyšujeme tak, aby vám vydělávaly více a více peněz.

Jak to dokážeme?

Analýza klíčových slov

Zpracujeme analýzu klíčových slov, abychom zjistili, jak vás zákazníci na internetu hledají. To nám pomůže s tvorbou inzerátů.

Upravíme cílové stránky

Přivést návštěvníka na web je jen polovina práce – ještě si u vás musí objednat. Proto vyladíme taky všechny cílové stránky.

Vytvoříme strukturu

Ke každé skupině klíčových slov nachystáme relevantní inzerát – zaměříme se přitom hlavně na slova s největším potenciálem.

Spouštíme, měříme

Hned po spuštění PPC kampaní každý den vyhodnocujeme jejich výkon. Ty ztrátové upravujeme nebo rovnou vypínáme, ziskové posilujeme.

Buďte na první straně ve vyhledávači a plaťte jen za reálné návštěvníky. PPC kampaně ve vyhledávací síti jsou skvělé – a s námi na nich za každých okolností vyděláte.

Jedna reference přímo od srdce:

"Společnost IMPnet pro naše projekty www.onlinejazyky.cz a www.sogoodlanguages.com realizuje PPC kampaně a pomáhá s marketingovou strategií. Velmi oceňujeme především partnerský přístup a ochotu všech členů IMPnet týmu opravdu pomáhat. Naše požadavky a dotazy jsou vyřizovány rychle a vždy konstruktivně a věcně. Děkujeme za spolupráci." ONLINE learning s.r.o. Ing. Martin Dvořák, Ph.D., jednatel
Jana Sýkorová
PPC specialista
picture

Chci od vás ziskové PPC kampaně

* povinné pole

Co dále ve správě PPC umíme nabidnout?

 

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů