SEO SPRÁVA

Vyladíme stromovou strukturu i obsah vašeho webu

Získáme spoustu kvalitních zpětných odkazů

Zvýšíme vám návštěvnost z přirozeného vyhledávání

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Návštěvníci z přirozeného vyhledávání jsou ti nejlepší, které na svůj web můžete přivést. Nic za ně neplatíte, chodí k vám trvale a navíc o vaše služby jeví zájem.

Aby ale přirozená návštěvnost vašeho webu rostla, je potřeba s ním pracovat. A přesně to děláme v rámci SEO správy – pracujeme s webem, abychom zvyšovali jeho návštěvnost.

Jak to dokážeme?

Upravíme strukturu webu

Zpracujeme analýzu klíčových slov a upravíme strukturu webu, aby vzniklo co nejvíce relevantních podstránek – míst, kam přivedeme lidi.

Získáváme zpětné odkazy

A to takové, které mají váhu a skutečně vám pomůžou. Díky zpětným odkazům získá váš web lepší pozice ve vyhledávání.

Pracujeme s obsahem

Titulky, popisky, články, rádce, poradna, mikrocopy – na váš web píšeme vše, co vaše zákazníky zajímá. A to se jim (i vyhledávačům) líbí.

Měříme, vylepšujeme

Během SEO správy neustále měříme výsledky, zavádíme nové funkce, zkoušíme A/B testování. Váš web tak nikdy nestojí na místě, ale jde vpřed.

Přirozená návštěvnost z vyhledávání bývá nejstálejší a často také nejziskovější zdroj návštěvnosti webu. Začněte na jejím zvyšování pracovat co nejdříve.

Jedna reference přímo od srdce:

"S IMP net spolupracujeme již několik let – a co se týká poměru cena / výkon, musím smeknout. S rychlostí, vstřícností, úctou k zákazníkovi a ochotou, se kterou řeší vzniklé maličkosti, se člověk málokde setká. Proto dávám této firmě to nejlepší ohodnocení." Strojírenský zkušební ústav, S.P. Petr Fait, marketing
Pavel Horelica
SEO konzultant
Pavel Horelica

Chci zvýšit přirozenou návštěvnost svého webu

* povinné pole

Reference

chytrapena.cz
+
manek.cz
+
labona.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů