Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

ŠKOLENÍ

Za pár dní vás na školení naučíme to, co byste se sami biflovali roky

Nebudeme vás zahlcovat nudnou teorií ani tím, co se dočtete v každém druhém článku na internetu.

Naše školení jsou 100% praktická – budou vás školit lidé, kteří v oboru pracují více než 5 let a za jejich prací stojí skvělé výsledky. Hned první den po školení budete moct okamžitě vylepšit váš web či online marketing.

Chcete školení na míru?

SEO

Analýza klíčových slov, stavba stromové struktury, technická správnost webu, onpage faktory, linkbuilding – náš SEO konzultant Pavel Horelica vás naučí přemýšlet tak, aby váš web milovali lidé i vyhledávače.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Google Analytics

Analytický nástroj od Googlu poskytuje obrovské množství dat a grafů, žel jenom málokdo v nich umí číst a vyvozovat z nich ty správné závěry. Chcete mezi tyhle vyvolené patřit? Pak se objednejte na školení.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

PPC

Náš mistr v řádu PPC – Jaroslav Loduha – vám ukáže jak z PPC reklam vytěžit maximum. Začne malou analýzou klíčových slov, vysvětlí jak vytunit kampaně, sestavy i jednotlivé inzeráty, poradí se zvýšením výkonu landing pages.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Linkbuilding

Získávat zpětné odkazy na web je pořádná fuška – na školení vám však představíme přes dvě desítky efektivních způsobů, se kterými vám to půjde jedna báseň. Školením vás provede náš ostřílený linkbuilder Dominik Bezděk.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Copywriting

Chcete mít úspěšný web? Pak potřebujete skvělé texty. Naše copywriterka Kristýna Sládečková vás naučí přemýšlet o cílové skupině, psát nadpisy či strukturovat text – a taky prozradí, která slova máte používat. Stephen King z vás nebude, ale web si otextovat zvládnete.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Sociální sítě

Na sociálních sítích musíte své fanoušky či followery pobavit, poučit nebo potěšit – na nic jiného nejsou zvědaví. Naučíme vás jak to správně dělat – a taky si ukážeme příklady jak to určitě nedělat.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Ovládání CMS

Vyvinuli jsme vlastní redakční systém na frameworku Nette, jehož ovládání je tak snadné a intuitivní, že s ním obsah svého webu zvládne spravovat úplně každý. Jen k tomu potřebuje malé školení od našeho mága Daniela Žůrka.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

Školení IT

Práce s MS Office, bezpečnost dat nebo politika hesel – náš IT specialista Petr Zaoral vás provede světem softwaru i hardwaru a připraví praktické školení pro začátečníky i pokročilé. Stačí se domluvit.

Chci se nezávazně přihlásit na školení

„Školení nemá pevný termín ani cenu. Na těchto věcech se domluvíme později – jakmile bude více zájemců a určíme si přesný rozsah školení.“

Mám zájem o školení

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů