Virtuální server

Pracujete s firemními administrativními programy kdykoliv a odkudkoliv

Oblíbené účetní systémy jako je například Pohoda máte vždy po ruce

Všechno je zabezpečené a zálohované

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Ať se přihlásíte do jakéhokoliv počítače, uvidíte svoji plochu, skrz kterou můžete spravovat svůj oblíbený účetní systém Pohoda. Napojit ale můžeme i další účetní či administrativní systémy.

Zkrátka - nemusíte nic instalovat na konkrétní počítač a vaši zaměstnanci se přihlásí odkudkoliv a kdykoliv.

Jak to funguje?

Vaši doménu buď rovnou převezmeme, nebo si od vás vezmeme kontakt na poskytovatele, se kterým vše domluvíme. Vy se nemusíte starat o nic.

Služby navíc

Pro větší firmy nabízíme další služby navíc, jako je propojení do Microsoft Active Directory pomocí virtuálního Mikrotik routeru díky kterému precizně zabezpečíte síť. Tímto napojením do korporátní sítě získáte mnoho výhod, včetně efektivnějšího přihlašování do dalších služeb jako je například e-mail.

Nadstandardní zálohování

Nabízíme také větší frekvenci zálohování. Standardně zálohování probíhá denně po dobu 7 dní zpětně, můžete však zvolit nadstandardní zálohování 14 dní zpětně + 1 měsíční zálohu zpětně po dobu jednoho roku.

Jak to uděláme?

Na základě služeb, které si vyberete, zprostředkujeme propojení a nainstalujeme na vzdálenou plochu. Tento virtuální hosting se hodí pro účetní systémy jako je například Pohoda či Money S3, ale také pro další administrativní systémy Adobe, Open Office a další základní programy pro práci.

A pak už si jen užíváte tu možnost prohlédnout si firemní účetnictví odkudkoliv, třeba z domova, bez strachu o bezpečnost dat.

Petr Zaoral
IT bezpečnost
Gabriela_Neshodova

Chci od vás virtuální server

* povinné pole

Máme vlastní redakční systém

 

Reference

obchod.vašeoptika.cz
+
kostičkylega.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů