WEBOVÁ ANALYTIKA

Nastavíme Universal Analytics, abyste z něj vytěžili maximum

Zjistíme, jak se lidé na vašich stránkách chovají

Se získanými daty zvýšíme výkon vašeho webu

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Nasadit na web Universal (Google) Analytics zvládne každý. Správně ho nastavit a vědět, jak s ním pracovat, už je ale mnohem těžší.

Universal Analytics je mocný nástroj, který poskytuje obrovské množství dat. Poradíme vám, jak z něho dostat maximum – a taky to, jak s daty správně naložit.

Jak to dokážeme?

Nastavíme Universal Analytics

Založením účtu a vložením kódu do patičky to jen začíná. My vám nastavíme také cíle, e-commerce, filtry nebo atribuční modely.

Upravíme web

Na základě získaných dat upravíme váš web – nebo alespoň poradíme, jak na to. A pak zpětně zjistíme, zda tyto změny vedly ke zlepšení.

Začneme vyhodnocovat

Odkud vám nejčastěji odchází lidé, jaké kampaně jsou nejziskovější, který zdroj návštěvnosti roste. Sledujeme jen to, co je skutečně relevantní.

Předáme know-how

Bezcílné prohlížení stovek grafů vám nic nepřinese. Poradíme, jak s Google Analytics správně pracovat a které údaje sledovat.

Bez správně nastaveného Universal Analytics nikdy nezjistíte, jak dobře váš web funguje a jak byste ho mohli vylepšit. Tak jeho nasazení na web neodkládejte.

Jedna reference přímo od srdce:

"Provoz restaurace je dnes velice úzce spojený s dobrým marketingem, analýzou dat a komunikací na sociálních sítích. Nestačí mít dobrý produkt, musí být i dobře odprezentován. Výrobu webů pro nás zajistil IMP net a mají úspěch nejen u zákazníků, ale i u kolegů z branže." Šelepka Raed Kahwaji, majitel restaurace Šelepka
Pavel Horelica
SEO konzultant
Pavel Horelica

Chci od vás nasadit a nastavit Google Analytics

* povinné pole

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů