SEO v zahraničí

Zjistíme, jak přemýšlí vaši zahraniční zákazníci

Zpracujeme obsah, který přitáhne na váš web návštěvníky

Měřením a testováním zajistíme neustálý růst výkonu vašeho webu

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Návštěvníci z fulltextových vyhledávačů jsou pro úspěšné podnikání smrtelně důležití. I při vstupu na zahraniční trh proto musíme řešit, jak co nejvíc zvýšit organickou návštěvnost našeho webu.

Proto potřebujete SEO správu. Nechte to na nás. S vaším webem budeme pravidelně pracovat tak, že si ho zamilují nejen jeho návštěvníci, ale také vyhledávače.

Jak to dokážeme?

Uděláme si analýzu klíčových slov

Bez té se u nás, ale ani v zahraniční, neobejdeme. Díky analýze klíčových slov zjistíme, jak vaše cílová skupina v zahraničním online prostředí přemýšlí a co vyhledává.

Pracujeme se strukturou webu

Struktura webu musí být přehledná pro uživatele, musí mít logiku, musí být intuitivní. A přesně takovou ji uděláme i my. Na základě analýzy klíčových slov, na základě výzkumů a person ji uděláme takovou, že se u ní nikdo nezamyslí.

Pracujeme hodně s obsahem

Po tom prahnou lidé i vyhledávače, tak proč jim ho nenaservírovat? Dle analýzy klíčových slov navrhneme i vytvoříme obsah, který přitáhne na váš web ty pravé návštěvníky.

Analyzujeme, zlepšujeme

Analytika a měření je základem pro budoucí rozvoj webu. Neustále testujeme, zkoušíme, měříme, vyhodnocujeme. To vše pro to, aby váš web výkonově rostl.

Přirozená návštěvnost z vyhledávání bývá nejstálejší a často také nejziskovější zdroj návštěvnosti webu. Začněte na jejím zvyšování pracovat co nejdříve.

Pavel Horelica
SEO konzultant
Pavel Horelica

Chci od vás spravovat zbožové porovnávače

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů