O nás

Staráme se o váš online marketing už 10 let

A hrozně nás to baví.

„Snažíme se vyjít vstříc každému klientovi, ať už jsou jeho požadavky jakkoliv specifické. Všechny naše závazky vůči klientům, zaměstnancům a obchodním partnerům plníme do puntíku. Díky tomu jsme za 10 let existence firmy získali řadu partnerství, na kterých mi osobně velmi záleží."

Lukáš Bryksa, jednatel a výkonný ředitel firmy


2009
rok narození
800+
obsloužených klientů
26
špičkových zaměstnanců
1000+
zrealizovaných projektů

Seznamte se s naším týmem

Lukáš Bryksa
Lukáš Bryksa, jednatel a obchodní ředitel

Lukáš stál v roce 2009 u zrodu firmy. Často pracuje dlouho do noci nebo i o víkendech. Záleží mu totiž na vaší spokojenosti. Chce, abyste byli spokojení pořád. A ne jenom 40 hodin za týden.

Šárka Kalužíková
Šárka Kalužíková, obchodní asistentka

Šárka se stará o veškerou administrativu, jako jsou smlouvy, faktury či reporty - bez ní by zkrátka žádný obchod neproběhl. Zastává také funkci personalisty. Můžete se na ní kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně smluv a plateb, ráda vám vše vysvětlí. Ve volném čase ji nejčastěji potkáte na kole či v lese, kde si čistí hlavu od čísel.

Petra Švaříčková, manažerka provozu

Naše manažerka Petra se stará o veškerou firemní administrativu, maily, telefonáty a chod firmy si bez ní vůbec nedovedeme představit. Petru potkáte na recepci firmy vždy usměvavou a dobře naladěnou – ve volném čase se totiž dobíjí na bruslích nebo při jízdě na kole. Takže se ji nebojte kdykoliv zavolat či napsat.

Pavel Horelica, marketingový manažer

Pavel je tu od toho, aby vás lidé na internetu našli. Stará se o optimalizaci stránek pro vyhledávače, studuje data z analytických nástrojů a na jejich základě neustále vymýšlí, jak váš web ještě vylepšit a posunout kupředu.

Lenka Zachrdlová, SEO konzultant

Aby si váš web mohly zamilovat vyhledávače, musíte se zalíbit především jeho návštěvníkům. Proto Lenka provádí analýzy a optimalizace stránek tak, aby byl váš web co nejpřívětivější a stále se jen zlepšoval. Je to sice běh na dlouhou trať, ale Lenka má zkrátka ráda výzvy a překážky a dovede dát duši každému projektu.

Dominik Bezděk, linkbuilder a správce soc. sítí

Dominikovou vášní je zkoumání zajímavých webů, jejich autority a potenciálu k zisku zpětných odkazů. Neustále se snaží o originální myšlenky, jak obsah vašeho webu ještě lépe využít a posunout dál. Dominik se řídí heslem „pořád je čemu se učit,“ a když už ho nic nenapadá, tak si jde pročistit hlavu na procházku se psem do přírody.

picture
Lukáš Osolsobě, kreativní copywriter

Lukáš miluje jazyk a ví, jak ho kreativně používat k efektivní komunikaci značek. Baví ho definovat ten pravý tone of voice pro vaši cílovou skupinu a neustále piluje texty tak, aby zaujaly návštěvníky i vyhledávače. Aby mu nedocházela slova, noří se do knih a hlavu si čistí na fotbale nebo na surfu u oceánu, který miluje.

Jiří Pavlíček, Grafik

Jirka má oko pro detail a vytváří vizuální obsah, který osloví na první pohled. Poradí si s celou škálou grafických zadání, od tvorby bannerů a log po 3D vizualizace, fotografie a video. Baví ho zejména sazba textů a také vývoj her. Jeho grafické nápady pozvednou vaši značku na novou úroveň a pomohou vám vyniknout ve světě digitálního marketingu. Ve volném čase se rád věnuje četbě, k jeho nejoblíbenějším žánrům patří fantasy.

Linda Milotová, Projektový manager grafického oddělení

Linda kromě své odbornosti na sociální sítě, kde vytváří poutavý obsah pro platformy jako Facebook, Instagram a LinkedIn našich klientů, se ujala i role projektového manažera. Její práce zahrnuje plánování a řízení projektů od počáteční grafické přípravy až po finální realizaci spolu s klienty. Linda čerpá inspiraci ze svých zálib – historie, divadla a zpěvu, které ji motivují i v jejím novém profesním směřování. Stále si ale najde čas pro vaření a sport, které jí pomáhají udržovat rovnováhu mezi prací a osobním životem.

picture
Jana Sýkorová, PPC specialista

Jana má u nás na starost PPC kampaně. PPC je pro ni údajně víc zábava než práce. Věří v tvrzení, že co dáváme, to se nám vrací a v pracovním i osobním životě je proto velmi upřímná a spravedlivá. Je velkým milovníkem koček a volný čas tráví nejradši se svými dcerami, vysokohorskou turistikou, otužováním, u piva, hudby a četby.

„Samozřejmě u nás v kancelářích najdete i zbytek celého týmu :-)
Také se s námi můžete setkat jednou ročně na Golfovém dni v resortu KořenecJAK ŠEL U NÁS ČAS

2009

začátek příběhu

Záčátek příběhu

Všechno to začalo jednoho horkého červencového dne v roce 2009. Lukáš se Zuzanou se rozhodli dát svému podnikání v online světě profesionálnější ráz a tak založili společnost IMP net s.r.o.

2010

Čísla nám přejí

Čísla nám přejí

Za první rok jsme do našeho týmu přibrali 13 nadšenců a spolupracovali s více než 150 klienty. A aby toho nebylo málo, spustili jsme projekt Káva s sebou v Panské ulici.

2011

A dále rosteme

A dále rosteme

Řídíme se mottem „skvěle sehraný tým odvádí skvělou práci“. Kromě již tradičního vánočního večírku přidáváme také teambuilding a vyrážíme do Jeseníků. Nad skleničku kvalitní whiskey si nejen pročistíme hlavy, ale také přicházíme s novými nápady a strategiemi. Naším novým klientem se stává jedna z největších brněnských realitních kanceláří - Real Spektrum a také dodavatel revolučních izolačních materiálů Chytrá pěna.

2012

Golf i charita

Golf i charita

A protože víme, že čím lépe poznáme naše klienty, tím lepší služby nabízíme, organizujeme neformální setkání na Golfovém dni. A stane se z toho tradice. Náš roční obrat je oproti prvnímu roku sedminásobný a tak nezapomínáme ani na charitu. Úžasné benefiční divadelní představeni Jaroslava Duška přinese charitě 64 000 korun. Rozjíždíme online marketing pro Kostičky lega, s cílem udělat z něj významného hráče v LEGO branži.

2013

Nové kancly

Nové kancly

V pronajatých kancelářích v Komárově už nám začalo být těsno, tak jsme se přestěhovali do vlastního, malebného domečku v Líšni. Zařídili jsme si kanceláře podle našich představ a teď se nám mnohem lépe pracuje.

2014

Rozjíždíme Mentem

Rozjíždíme Mentem

Zakládáme samostatné marketingové oddělení, aby naše služby byly kompletní a přehledné. V listopadu spouštíme projekt Mentem, který se zabývá vývojem počítačových her pro trénink mozku. Nabíráme stážisty a vzájemně se všichni vzděláváme.

2015

Giganti přicházejí

Giganti přicházejí

Kupujeme pingpongový stůl, aby nám to lépe myslelo, a do portfolia nám přibývá přes 50 nových klientů. Například módní gigant OTTO, pro který tvoříme linkbuilding nebo soukromá vysoká škola obchodní VŠO, které díky úspěšné marketingové strategii pomáháme napinit kapacity studentů do posledního místečka.

2016

Máme nový kabát

Máme nový kabát

Máme za sebou přes 1000 obsloužených klientů a nově se staráme o marketing přednímu výrobci tlakoměrů a zdravotních pomůcek Hartmann. Spouštíme nové webové stránky a máme moderní nové logo. Firmě zkrátka dáváme nový kabát a těšíme se na nové výzvy!

2017

Rozšiřujeme tým i služby

Rozšiřujeme tým i služby

Náš tým se rozšiřuje, hlavně naše obchodní oddělení, zlepšujeme péči o klienty a nabízíme více služeb. Pracujeme na stále významnějších zakázkách, získáváme další klienty pro zahraniční SEO, Linkbuilding a sociální sítě, jako je společnost ISOTRA, český výrobce stínící techniky. A také zdokonalujeme naše CMS, které získává svůj název, Brave CMS.

2018

Rosteme i v zahraničí

Rosteme i v zahraničí

Posílili jsme marketingový tým o specialistu na sociální sítě a rozšiřujeme naše služby o mailing. Do našeho portfolia klientů přibyla americká personální agentura RM Personnel a staráme se o linkbuilding německého giganta About You.

2019

SLAVÍME 10 LET

SLAVÍME 10 LET

Na trhu marketingu se pohybujeme už celou dekádu. Udělali jsme pořádný kus práce a ještě nás toho spousta čeká. Děkujeme!

2020

Zvládáme covid

Zvládáme covid

Přecházíme na home office a učíme se, jak spolu efektivně komunikovat výhradně v online světě. I přes náročnou situaci nabíráme nové kolegy a posilujeme tým, abychom byli ještě efektivnější.

2021

Stěhování do většího

Stěhování do většího

Rosteme a v domečku v Líšni nám už začíná být těsno. V únoru proto zvedáme kotvy a přesouváme se do krásných nových prostor technického inkubátoru na Staré osadě. Jsme tak mnohem blíže dění a máme zase spoustu místa k práci.

2022

Co nás čeká letos?

Co nás čeká letos?

Už teď se nemůžeme dočkat, co nám další rok přinese. Těšíme se na další projekty a nové spolupráce, které tento rok navážeme.

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů