O nás

Staráme se o váš online marketing

A hrozně nás to baví.

„Zakládáme si na poctivosti, spolehlivosti a lidském přístupu. Snažíme se vyjít vstříc každému klientovi, ať už jsou jeho požadavky jakkoliv specifické. Všechny naše závazky vůči klientům, zaměstnancům a obchodním partnerům plníme do puntíku. Díky tomu jsme za 8 let existence firmy získali řadu partnerství, na kterých mi osobně velmi záleží."

Lukáš Bryksa, jednatel a výkonný ředitel firmy


2009
rok narození
800+
obsloužených klientů
26
špičkových zaměstnanců
1000+
zrealizovaných projektů

Seznamte se s naším týmem

Lukáš Bryksa
Lukáš Bryksa, jednatel a obchodní ředitel

Lukáš stál v roce 2009 u zrodu firmy. Často pracuje dlouho do noci nebo i o víkendech. Záleží mu totiž na vaší spokojenosti. Chce, abyste byli spokojení pořád. A ne jenom 40 hodin za týden.

Zuzana Veselá, výkonná ředitelka

Zuzana se v roce 2009 podílela na založení firmy. Řídí celý obchodní tým a sama aktivně prodává. Za každých okolností posuzuje efektivitu a návratnost investovaných peněz. Nikdy vám neprodá službu nebo produkt, který by vám nepřinesl užitek. Naopak vám ho spíš rozmluví.

Daniel Žůrek, technický manažer

Dan je naším prostředníkem mezi světem smrtelníků a světem programátorů. Řeší s vámi všechny technické aspekty webů, e-shopů a redakčních systémů. Ačkoliv je Dan programátor, stereotypy pro něj neplatí. Potkáte ho vždy usměvavého a ochotného pomoci.

Iveta Maráčková, obchodní referent

Iveta je naše expertka na fakturaci, platby a organizaci obchodu, kterou nám každý závidí. Svou práci zvládá na 110 %, veškeré papírování a byrokracii má v malíku, takže pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně faktury, kdykoliv ji napište či zavolejte.

Petra Smíšková, manažerka provozu

Naše manažerka Petra se stará o veškerou firemní administrativu, maily, telefonáty a chod firmy si bez ní vůbec nedovedeme představit. Petru potkáte na recepci firmy vždy usměvavou a dobře naladěnou – ve volném čase totiž cvičí jógu a ta jí nabíjí klidem a pozitivní energií. Takže se ji nebojte kdykoliv zavolat či napsat.

Pavel Horelica, SEO konzultant

Pavel je tu od toho, aby vás lidé na internetu našli. Stará se o optimalizaci stránek pro vyhledávače, studuje data z analytických nástrojů a na jejich základě neustále vymýšlí, jak váš web ještě vylepšit a posunout kupředu.

Lenka Zachrdlová, SEO junior

Aby si váš web mohly zamilovat vyhledávače, musíte se zalíbit především jeho návštěvníkům. Proto Lenka provádí analýzy a optimalizace stránek tak, aby byl váš web co nejpřívětivější a stále se jen zlepšoval. Je to sice běh na dlouhou trať, ale Lenka má zkrátka ráda výzvy a překážky a dovede dát duši každému projektu.

Kristýna Sládečková, copywriter

Klíčem k úspěšnému webu jsou originální texty, které vzbudí pozitivní emoce. A těmi Kristýna nešetří – každý text je pro ni kreativní hra se slovy a zároveň krátký příběh, který překvapí, zaujme a prodá.

Dominik Bezděk, linkbuilder

Dominikovou vášní je zkoumání zajímavých webů, jejich autority a potenciálu k zisku zpětných odkazů. Neustále se snaží o originální myšlenky, jak obsah vašeho webu ještě lépe využít a posunout dál. Dominik se řídí heslem „pořád je čemu se učit,“ a když už ho nic nenapadá, tak si jde pročistit hlavu na procházku se psem do přírody.

Peter Bystrický, PPC specialista

Peter je PPC expert, zaměření na brandbuilding a výkonnostní marketing. Postará se o všechno od návrhu strategie, její realizace až po analýzu a následnou optimalizaci. Peter vše pravidelně testuje a zakládá si na tom. aby vaše reklama na Googlu či Seznamu byla dobře vidět a přitom zbytečně neplýtvala vaše peníze.

Nikola Závodníková, grafička a designérka

Když se Nikola pustí do práce, okolní svět pro ni přestává existovat - vnímá jen barvy a celkovou harmonii daného designu. Grafika pro ni totiž není jen práce, ale i vášeň a proto se vždy snaží vytvořit něco krásného, interaktivního, čistého a zároveň uživatelsky přívětivého.

Gabriela Neshodová, account manager

Gabriela je perfekcionistka, zvyklá na co nejrychlejší a nejefektivnější práci. Pro své klienty udělá první poslední, protože pomáhat druhým je její prioritou. Gabča navíc pochází z rodiny markeťáků, takže má přirozený cit pro výběr efektivních marketingových nástrojů pro jakékoliv podnikání. Postará se o to, aby služby, které využíváte, byly pro váš projekt doopravdy smysluplné.

Svatopluk Kouřil, account manager

Svaťa se pohybuje již 20 let v obchodě a i přesto pořád zůstává nezdolným optimistou - a není divu, energii totiž chodí čerpat do lesa. Svým klientům doporučuje nejen ty služby, které se jim vyplatí, ale také se vždy snaží dávat přidanou hodnotu, která jejich byznys posune ještě dál.

Vladislav Posekaný, account manager

Vláďu byznys a marketing zajímal odjakživa. Už při studiu VŠ si založil vlastní hudební klub a následně se dostal od pořádání plesů až k mezinárodním konferencím.V korporátním byznysu má zkušenosti s vedením obchodních týmů a brand marketingem. Dokáže se proto vcítit do vašeho podnikání a poradit co nejvhodnější marketingové techniky a najít prodejní kanály, aby vás dostal nahoru.

„Samozřejmě u nás v kancelářích najdete i zbytek celého týmu :-)
Pokud se za někým potřebujete zastavit, napište nám.“JAK ŠEL U NÁS ČAS

2009

Začátek příběhu

Všechno to začalo jednoho horkého červencového dne v roce 2009.
Lukáš se Zuzanou se rozhodli dát svému podnikání v online světě
profesionálnější ráz a tak založili společnost IMP net s.r.o.

2010

Čísla nám přejí

Za první rok jsme do našeho týmu přibrali 13 nadšenců a spolupracovali s více než 150 klienty. A aby toho nebylo málo, spustili jsme projekt Káva s sebou v Panské ulici.

2011

A dále rosteme

Řídíme se mottem „skvěle sehraný tým odvádí skvělou práci“. Kromě již tradičního vánočního večírku přidáváme také teambuilding a vyrážíme do Jeseníků. Nad skleničku kvalitní whiskey si nejen pročistíme hlavy, ale také přicházíme s novými nápady a strategiemi. Naším novým klientem se stává jedna z největších brněnských realitních kanceláří - Real Spektrum a také dodavatel revolučních izolačních materiálů Chytrá pěna.

2012

GOLF I CHARITA

A protože víme, že čím lépe poznáme naše klienty, tím lepší služby nabízíme, organizujeme neformální setkání na Golfovém dni. A stane se z toho tradice. Náš roční obrat je oproti prvnímu roku sedminásobný a tak nezapomínáme ani na charitu. Úžasné benefiční divadelní představeni Jaroslava Duška přinese charitě 64 000 korun. Rozjíždíme online marketing pro Kostičky lega, s cílem udělat z něj významného hráče v LEGO branži.

2013

NOVÉ KANCLY

V pronajatých kancelářích v Komárově už nám začalo být těsno, tak jsme se přestěhovali do vlastního, malebného domečku v Líšni. Zařídili jsme si kanceláře podle našich představ a teď se nám mnohem lépe pracuje.

2014

ROZJÍŽDÍME MENTEM

Zakládáme samostatné marketingové oddělení, aby naše služby byly kompletní a přehledné. V listopadu spouštíme projekt Mentem, který se zabývá vývojem počítačových her pro trénink mozku. Nabíráme stážisty a vzájemně se všichni vzděláváme.

2015

GIGANTI PŘICHÁZEJÍ

Kupujeme pingpongový stůl, aby nám to lépe myslelo, a do portfolia nám přibývá přes 50 nových klientů. Například módní gigant OTTO, pro který tvoříme linkbuilding nebo soukromá vysoká škola obchodní VŠO, které díky úspěšné marketingové strategii pomáháme napinit kapacity studentů do posledního místečka.

2016

MÁME NOVÝ KABÁT

Máme za sebou přes 1000 obsloužených klientů a nově se staráme o marketing přednímu výrobci tlakoměrů a zdravotních pomůcek Hartmann. Spouštíme nové webové stránky a máme moderní nové logo. Firmě zkrátka dáváme nový kabát a těšíme se na nové výzvy!

Své znalosti máme i papírově podložené