O nás

Staráme se o váš online marketing už 10 let

A hrozně nás to baví.

„Snažíme se vyjít vstříc každému klientovi, ať už jsou jeho požadavky jakkoliv specifické. Všechny naše závazky vůči klientům, zaměstnancům a obchodním partnerům plníme do puntíku. Díky tomu jsme za 10 let existence firmy získali řadu partnerství, na kterých mi osobně velmi záleží."

Lukáš Bryksa, jednatel a výkonný ředitel firmy


2009
rok narození
800+
obsloužených klientů
26
špičkových zaměstnanců
1000+
zrealizovaných projektů

Seznamte se s naším týmem

Lukáš Bryksa
Lukáš Bryksa, jednatel a obchodní ředitel

Lukáš stál v roce 2009 u zrodu firmy. Často pracuje dlouho do noci nebo i o víkendech. Záleží mu totiž na vaší spokojenosti. Chce, abyste byli spokojení pořád. A ne jenom 40 hodin za týden.

Zuzana Bryksová, výkonná ředitelka

Zuzana se v roce 2009 podílela na založení firmy. Řídí celý obchodní tým a sama aktivně prodává. Za každých okolností posuzuje efektivitu a návratnost investovaných peněz. Nikdy vám neprodá službu nebo produkt, který by vám nepřinesl užitek. Naopak vám ho spíš rozmluví.

Šárka Kalužíková
Šárka Kalužíková, obchodní asistentka

Šárka se stará o veškerou administrativu, jako jsou smlouvy, faktury či reporty - bez ní by zkrátka žádný obchod neproběhl. Zastává také funkci personalisty. Můžete se na ní kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně smluv a plateb, ráda vám vše vysvětlí. Ve volném čase ji nejčastěji potkáte na kole či v lese, kde si čistí hlavu od čísel.

Petra Švaříčková, manažerka provozu

Naše manažerka Petra se stará o veškerou firemní administrativu, maily, telefonáty a chod firmy si bez ní vůbec nedovedeme představit. Petru potkáte na recepci firmy vždy usměvavou a dobře naladěnou – ve volném čase se totiž dobíjí na bruslích nebo při jízdě na kole. Takže se ji nebojte kdykoliv zavolat či napsat.

Svatopluk Kouřil, account manager

Svaťa se pohybuje již 20 let v obchodě a i přesto pořád zůstává nezdolným optimistou - a není divu, energii totiž chodí čerpat do lesa. Svým klientům doporučuje nejen ty služby, které se jim vyplatí, ale také se vždy snaží dávat přidanou hodnotu, která jejich byznys posune ještě dál.

Tomáš Eller, account manager

Tomáš se zaměřuje na práci s lidmi. Rád vám na schůzce vysvětlí, jak dosáhnout byznysových cílů v online světě a vždy vám doporučí jen to, co opravdu potřebujete. Kromě digitálních technologií má slabost pro minimalismus a skandinávský životní styl.

Martin Hájek, projektový manažer

Martin se stará o to aby každý projekt byl po technické stránce vyladěný, hotový včas a splňoval všechny požadavky. Zodpoví vám jakýkoliv dotaz ohledně vašeho projektu, na který dohlíží od začátku do konce. Martin ve svém volném čase vede skautský oddíl, není proto divu, že smysl pro pořádek a disciplínu má prostě v krvi.

Pavel Horelica, SEO konzultant

Pavel je tu od toho, aby vás lidé na internetu našli. Stará se o optimalizaci stránek pro vyhledávače, studuje data z analytických nástrojů a na jejich základě neustále vymýšlí, jak váš web ještě vylepšit a posunout kupředu.

Daniel Žůrek, technický manažer

Dan je naším prostředníkem mezi světem smrtelníků a světem programátorů. Řeší s vámi všechny technické aspekty webů, e-shopů a redakčních systémů. Ačkoliv je Dan programátor, stereotypy pro něj neplatí. Potkáte ho vždy usměvavého a ochotného pomoci.

Lenka Zachrdlová, SEO konzultant

Aby si váš web mohly zamilovat vyhledávače, musíte se zalíbit především jeho návštěvníkům. Proto Lenka provádí analýzy a optimalizace stránek tak, aby byl váš web co nejpřívětivější a stále se jen zlepšoval. Je to sice běh na dlouhou trať, ale Lenka má zkrátka ráda výzvy a překážky a dovede dát duši každému projektu.

Jan Rychnovský, SEO konzultant

Honza je nenapravitelný perfekcionista, kterému neunikne žádný detail. Postará se o to, aby váš web byl nejen uživatelsky atraktivní, ale aby se líbil také vyhledávačům. Díky pravidelnému vylepšování ho vybrousí k naprosté dokonalosti.

Dominik Bezděk, linkbuilder

Dominikovou vášní je zkoumání zajímavých webů, jejich autority a potenciálu k zisku zpětných odkazů. Neustále se snaží o originální myšlenky, jak obsah vašeho webu ještě lépe využít a posunout dál. Dominik se řídí heslem „pořád je čemu se učit,“ a když už ho nic nenapadá, tak si jde pročistit hlavu na procházku se psem do přírody.

Žaneta Caletková, copywriter

I několik málo slov může na webu znamenat obrovský rozdíl. Správná slova prodávají – někdy stačí změnit nadpis a změní se výsledky. Žaneta pro vás připraví originální texty, které upoutají, informují a osloví nové zákazníky.

Vojtěch Svoboda, grafik a designér

Když Vojtu políbí múza, navrhne originální logo, billboard, novou podobu webu i responsiv – zkrátka vše, co po něm budete chtít. Rád fotí, upravuje fotky a vyzná se v práci s tiskovinami. Vojta je univerzální sportovec, mimo práci ho potkáte v posilovně, na squashi nebo na thaiboxu, kde nabíjí baterky a hledá novou inspiraci.

Jaroslav Loduha, PPC specialista

Jaroslav je PPC expert, zaměřený na brandbuilding a výkonnostní marketing. Postará se o všechno od návrhu strategie, její realizace až po analýzu a následnou optimalizaci. Jaro vše pravidelně testuje a zakládá si na tom. aby vaše reklama na Googlu či Seznamu byla dobře vidět a přitom zbytečně neplýtvala vaše peníze.

„Samozřejmě u nás v kancelářích najdete i zbytek celého týmu :-)
Také se s námi můžete setkat jednou ročně na Golfovém dni v resortu KořenecJAK ŠEL U NÁS ČAS

2009

začátek příběhu

Záčátek příběhu

Všechno to začalo jednoho horkého červencového dne v roce 2009. Lukáš se Zuzanou se rozhodli dát svému podnikání v online světě profesionálnější ráz a tak založili společnost IMP net s.r.o.

2010

Čísla nám přejí

Čísla nám přejí

Za první rok jsme do našeho týmu přibrali 13 nadšenců a spolupracovali s více než 150 klienty. A aby toho nebylo málo, spustili jsme projekt Káva s sebou v Panské ulici.

2011

A dále rosteme

A dále rosteme

Řídíme se mottem „skvěle sehraný tým odvádí skvělou práci“. Kromě již tradičního vánočního večírku přidáváme také teambuilding a vyrážíme do Jeseníků. Nad skleničku kvalitní whiskey si nejen pročistíme hlavy, ale také přicházíme s novými nápady a strategiemi. Naším novým klientem se stává jedna z největších brněnských realitních kanceláří - Real Spektrum a také dodavatel revolučních izolačních materiálů Chytrá pěna.

2012

Golf i charita

Golf i charita

A protože víme, že čím lépe poznáme naše klienty, tím lepší služby nabízíme, organizujeme neformální setkání na Golfovém dni. A stane se z toho tradice. Náš roční obrat je oproti prvnímu roku sedminásobný a tak nezapomínáme ani na charitu. Úžasné benefiční divadelní představeni Jaroslava Duška přinese charitě 64 000 korun. Rozjíždíme online marketing pro Kostičky lega, s cílem udělat z něj významného hráče v LEGO branži.

2013

Nové kancly

Nové kancly

V pronajatých kancelářích v Komárově už nám začalo být těsno, tak jsme se přestěhovali do vlastního, malebného domečku v Líšni. Zařídili jsme si kanceláře podle našich představ a teď se nám mnohem lépe pracuje.

2014

Rozjíždíme Mentem

Rozjíždíme Mentem

Zakládáme samostatné marketingové oddělení, aby naše služby byly kompletní a přehledné. V listopadu spouštíme projekt Mentem, který se zabývá vývojem počítačových her pro trénink mozku. Nabíráme stážisty a vzájemně se všichni vzděláváme.

2015

Giganti přicházejí

Giganti přicházejí

Kupujeme pingpongový stůl, aby nám to lépe myslelo, a do portfolia nám přibývá přes 50 nových klientů. Například módní gigant OTTO, pro který tvoříme linkbuilding nebo soukromá vysoká škola obchodní VŠO, které díky úspěšné marketingové strategii pomáháme napinit kapacity studentů do posledního místečka.

2016

Máme nový kabát

Máme nový kabát

Máme za sebou přes 1000 obsloužených klientů a nově se staráme o marketing přednímu výrobci tlakoměrů a zdravotních pomůcek Hartmann. Spouštíme nové webové stránky a máme moderní nové logo. Firmě zkrátka dáváme nový kabát a těšíme se na nové výzvy!

2017

Rozšiřujeme tým i služby

Rozšiřujeme tým i služby

Náš tým se rozšiřuje, hlavně naše obchodní oddělení, zlepšujeme péči o klienty a nabízíme více služeb. Pracujeme na stále významnějších zakázkách, získáváme další klienty pro zahraniční SEO, Linkbuilding a sociální sítě, jako je společnost ISOTRA, český výrobce stínící techniky. A také zdokonalujeme naše CMS, které získává svůj název, Brave CMS.

2018

Rosteme i v zahraničí

Rosteme i v zahraničí

Posílili jsme marketingový tým o specialistu na sociální sítě a rozšiřujeme naše služby o mailing. Do našeho portfolia klientů přibyla americká personální agentura RM Personnel a staráme se o linkbuilding německého giganta About You.

2019

SLAVÍME 10 LET

SLAVÍME 10 LET

Na trhu marketingu se pohybujeme už celou dekádu. Udělali jsme pořádný kus práce a ještě nás toho spousta čeká. Děkujeme!

2020

Co nás čeká letos?

Co nás čeká letos?

Rozjíždíme spoustu nových projektů, o kterých vám dáme brzy vědět!

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů