Slovník

Influencer

V češtině můžeme jako influencera označit člověka, který má vliv na větší okolí. Příkladem může být bloggerka, která využívá vysokou čtenost svého blogu a díky ní doporučuje produkt určité firmy (reklama). Mezi influencery se může řadit i člověk, který přidává svá videa na youtube či příspěvky na Instagram a sleduje jej větší počet sledujících.

Přesné data, jak poznat influencera jsou těžko měřitelná a v každé oblasti mají influenceři různý počet sledujících. Od počtu sledujících se pak odráží i cena, za kterou je influencer ochotný pracovat.

i

 Nejnovější články v blogu

Jak připravit kvalitní newsletter

Potenciál e-mailingu si spouta firem a podnikatelů buď neuvědomuje, nebo jeho síle nechce věřit. Ať už jsou to rozesílky na týdenní, měsíční nebo kvartální bázi, mailing stále zůstává efektivním komunikačním nástrojem, jak se přiblížit svým stávajícím i potenciálním zákazníkům a rozšířit povědomí o připravovaných novinkách či akcích. Jak má ale takový kvalitní newsletter vypadat, co má obsahovat a jak jej zkrátka sestavit tak, aby zaujal a neletěl do e-koše? Přesně to jsme pro vás rozepsali v dnešním článku.

Marketplace: objevte výhody online tržiště budoucnosti

23.01.2023 | Lukáš Bryksa
Online nakupování zažívá v posledních několika letech opravdový boom. Pohodlí nákupu z domova, široká nabídka produktů, pandemická opatření - ať už za tímto nárůstem stojí kterýkoliv z faktorů, obchodníci nabízející své zboží online jsou si tohoto trendu rozhodně vědomi. Kromě proslulých e-shopů se proto pozornost začíná přesouvat na populární online tržiště, známé pod pojmem Marketplace.

Nevíte si rady s vaším marketingem? Napište nám

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů