Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

Slovník

Influencer

V češtině můžeme jako influencera označit člověka, který má vliv na větší okolí. Příkladem může být bloggerka, která využívá vysokou čtenost svého blogu a díky ní doporučuje produkt určité firmy (reklama). Mezi influencery se může řadit i člověk, který přidává svá videa na youtube či příspěvky na Instagram a sleduje jej větší počet sledujících.

Přesné data, jak poznat influencera jsou těžko měřitelná a v každé oblasti mají influenceři různý počet sledujících. Od počtu sledujících se pak odráží i cena, za kterou je influencer ochotný pracovat.

i

 Nejnovější články v blogu

Fulfillment: o co jde a jaké jsou jeho výhody?

18.11.2021 | Lukáš Bryksa
Pokud vlastníte e-shop, pravděpodobně jste se již setkali s problémem, že místo toho, abyste se soustředili na rozvoj firmy, marketing a rozšiřování sortimentu a služeb musíte řešit sklady, zaměstnance a smlouvy s přepravními společnostmi.

AMP a SEO - je dobré AMP na svém webu rozjet?

29.09.2021 | Pavel Horelica
Podle jedné studie z roku 2020 vzrostla návštěvnost z mobilních zařízení od roku 2011 o 504 %. Vzhledem k tomu, že stále více uživatelů používá k přístupu k obsahu své mobilní telefony nebo tablety, je samozřejmě optimalizace pro mobilní zařízení důležitější než kdy dříve.

Nevíte si rady s vaším marketingem? Napište nám

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů