Změnili jsme sídlo! Nově nás najdete na adrese Gajdošova 26 v Brně-Židenicích.

Slovník

Minisite, microstránka

Minisite (microstránka, mikrostránka) je podpůrný web sloužící k propagaci konkrétního produktu nebo služby, případně pro zveřejňování obsahu, který nemá místo na vaší hlavní webové prezentaci. Součástí minisite bývají tradičně i zpětné odkazy, které vedou na váš „hlavní“ web. Standardně jde o web menšího rozsahu. Pamatujte, že mikrostránka jako taková by měla mít vždy nějaké zaměření a logický důvod, proč ji vůbec vytvářet (zamyslete se, nemá smysl umístit tento obsah na váš hlavní web?).

m

 Nejnovější články v blogu

Fulfillment: o co jde a jaké jsou jeho výhody?

18.11.2021 | Lukáš Bryksa
Pokud vlastníte e-shop, pravděpodobně jste se již setkali s problémem, že místo toho, abyste se soustředili na rozvoj firmy, marketing a rozšiřování sortimentu a služeb musíte řešit sklady, zaměstnance a smlouvy s přepravními společnostmi.

AMP a SEO - je dobré AMP na svém webu rozjet?

29.09.2021 | Pavel Horelica
Podle jedné studie z roku 2020 vzrostla návštěvnost z mobilních zařízení od roku 2011 o 504 %. Vzhledem k tomu, že stále více uživatelů používá k přístupu k obsahu své mobilní telefony nebo tablety, je samozřejmě optimalizace pro mobilní zařízení důležitější než kdy dříve.

Nevíte si rady s vaším marketingem? Napište nám

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů