Slovník

Minisite, microstránka

Minisite (microstránka, mikrostránka) je podpůrný web sloužící k propagaci konkrétního produktu nebo služby, případně pro zveřejňování obsahu, který nemá místo na vaší hlavní webové prezentaci. Součástí minisite bývají tradičně i zpětné odkazy, které vedou na váš „hlavní“ web. Standardně jde o web menšího rozsahu. Pamatujte, že mikrostránka jako taková by měla mít vždy nějaké zaměření a logický důvod, proč ji vůbec vytvářet (zamyslete se, nemá smysl umístit tento obsah na váš hlavní web?).

m

 Nejnovější články v blogu

Jak připravit kvalitní newsletter

Potenciál e-mailingu si spouta firem a podnikatelů buď neuvědomuje, nebo jeho síle nechce věřit. Ať už jsou to rozesílky na týdenní, měsíční nebo kvartální bázi, mailing stále zůstává efektivním komunikačním nástrojem, jak se přiblížit svým stávajícím i potenciálním zákazníkům a rozšířit povědomí o připravovaných novinkách či akcích. Jak má ale takový kvalitní newsletter vypadat, co má obsahovat a jak jej zkrátka sestavit tak, aby zaujal a neletěl do e-koše? Přesně to jsme pro vás rozepsali v dnešním článku.

Marketplace: objevte výhody online tržiště budoucnosti

23.01.2023 | Lukáš Bryksa
Online nakupování zažívá v posledních několika letech opravdový boom. Pohodlí nákupu z domova, široká nabídka produktů, pandemická opatření - ať už za tímto nárůstem stojí kterýkoliv z faktorů, obchodníci nabízející své zboží online jsou si tohoto trendu rozhodně vědomi. Kromě proslulých e-shopů se proto pozornost začíná přesouvat na populární online tržiště, známé pod pojmem Marketplace.

Nevíte si rady s vaším marketingem? Napište nám

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů