Nabídka práce: Junior SEO a Linkbuilding specialista

IMP net se ve vodách online marketingu pohybuje už od roku 2009. Zabýváme se tvorbou webů a e-shopů na vlastním redakčním systému Brave a nabízíme široké marketingové služby, od auditu a kontroly webů, přes SEO správu až po offline reklamu. Projektů přibývá, a proto hledáme nové kolegy/kolegyně do týmu. Rádi tě uvítáme v našich nových kancelářích v technickém inkubátoru na Staré osadě.

Aktuálně hledáme Junior SEO a Linkbuilding specialistu na plný úvazek, který/á se postará o optimalizaci nalezitelnosti webových stránek našich klientů ze širokého spektra oborů. Všechno se u nás naučíš a do všeho potřebného tě zaškolíme.

Zpočátku dostaneš na starosti menší a střední klienty, ale pokud budeš šikovný/á, postupem času se můžeš vypracovat k opravdu zajímavým projektům a velkým hráčům na trhu.

A pokud je navíc četba blogu Zdeňka Dvořáka, Filipa Podstavce nebo Marka Hnátka tvým denním chlebem, jsi náš člověk!

Co bys měl/a umět:

Na co se u nás můžeš těšit?

Je úplně jedno, jestli chceš pracovat na HPP, dohodu nebo třeba živnost. Nebo že občas potřebuješ home office. Prostě nám napiš na kariera@impnet.cz – odpovíme úplně každému. Pokud připojíš krátkou zprávu „Proč právě k nám?“, potěší nás to.

A pokud si potom plácneme, budeš pracovat v moderním technickém inkubátoru na Staré osadě v Brně.

Poslat životopis

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů