PRONÁJEM BILLBOARDŮ

Navrhneme skvělou grafiku i text billboardu

Necháme ho vytisknout v prověřené tiskárně

Pronajmeme vám kteroukoliv z 300 ploch v Brně a okolí

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 534 00 13 13
Spočítejte si cenu

Budování značky, podpora prodeje nebo snaha šokovat či pobavit. Billboardy se hodí k různým účelům – my se postaráme, aby ho splnily.

Navrhneme grafiku i text, zařídíme tisk, vylepíme je. A jediným takovým billboardem pak zaujmeme desetitisíce potenciálních zákazníků.

Jak to dokážeme?

Originální nápad

Grafik, copywriter a dalších pár marketingových kreativců vymyslí kampaň, která vystoupí z davu nudných billboardů konkurence.

Profesionální tisk

Sami tiskárny nemáme, ale využijeme služeb našich dodavatelů – jejich kvalitu máme za roky spolupráce ověřenou.

Skvělé zpracování

Grafik s copywriterem na billboardu pracují i dál – vymyslí úderný text nebo slogan a podpoří ho minimalistickou grafikou.

Pronájem vhodné plochy

Máme k dispozici 300 ploch po celém Brně, na výpadovkách – určitě z nich vyberete. Pronajmout si je můžete na měsíc i půl roku, záleží na vás.

Už dávno neplatí, že billboardy jsou výsadou velkých a bohatých firem. S námi si billboardy může dovolit úplně každý – stačí dát vědět.

Jedna reference přímo od srdce:

"Že billboardy v segmentu výroby nábytku a podlah frčí, jsem věděl už dávno. Agentura IMP net mi pomohla zařídit plochy, které dávají smysl a dodnes se často setkávám s klienty, kteří si u mě pořizují nábytek na základě toho, že kolem mého billboardu často projíždí." Tišnovská dřevovýroba s.r.o. Josef Řezníček
Lukáš Bryksa
výkonný ředitel
Lukáš Bryksa

Chci od vás navrhnout a vylepit billboardy

* povinné pole

Reference

realspektrum.cz
+
vso.cz
+

Mohlo by se vám hodit

Přečtěte si u nás

Jak odhalit podvodný e-mail?

07.11.2019 | Petr Zaoral
Není snad uživatele internetu, který by se nesetkal s e-maily nabízejícími nekončící noční vášeň, nebo zaručené investice. Podle statistik je více než 80 ...

Co je to inbound marketing

04.10.2019 | Jan Rychnovský
Dnešní doba je rychlá a plná informací, které se na nás valí ze všech stran. Pokud něco nevíme, obratem nám s tím pomůže strejda Google nebo teta Wiki. Jak ale ...

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů