MOŽNOSTI PROPOJENÍ

S vašimi oblíbenými systémy vás propojíme snadno a rychle

Máte oblíbený účetní systém?

Napojíme i platební brány.

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

S vašimi oblíbenými systémy vás propojíme snadno a rychle

Náš redakční systém je připravený na propojení s účetními systémy, platebními bránami, rezervačními systémy či zbožovými porovnávači. Aby administrace byla co nejpohodlnější a zabrala vám co nejméně času.


Máte oblíbený účetní systém?

Menší společnosti a živnostníci určitě ocení napojení na účetní program Money S3, přehledný a efektivní systém, který obsahuje všechny potřebné moduly pro vaše účetnictví.

Velké společnosti a náročnější uživatele propojíme se systémem Money S4 – to abyste se neutopili ve stovkách tisíců dokladů.

Pokud jste zvyklí na práci s ekonomickým systémem Pohoda, rádi ho s vaším systémem propojíme. A vy i nadále můžete pracovat s pohodlným systémem, který velmi dobře znáte.

Chci si vybrat účetní systém:


Napojíme i platební brány

Žádné opisování čísla karty, data expirace či CVV kódu, ale naopak pohodlné, rychlé a bezpečné placení je pro ty, co často nakupují na internetu nutností. Propojíme vás s platebním systémem PayPal, aby vaši zákazníci nemuseli ztrácet čas vypisováním údajů.

Chyby v zadání platby, přizpůsobení se tabletům či mobilům, platby v eurech vás také nemusí trápit. ČSOB platební brána vašemu e-shopu navíc zaručí bezpečí pomocí technologie 3D Secure.

Nevíte jakou platební bránu si vybrat? ThePay spojuje dohromady všechny platební metody, platba kartou, platební tlačítka… Pokud preferujete až 17 platebních metod najednou, rádi vás se systémem The Pay propojíme. A pak už vás nemusí strašit ani problémy s EET, propojení s finanční správou totiž máte s The Pay zdarma.

Chci si vybrat platební možnost:


Je libo zbožové porovnávače?

Zbožové porovnávače cen jsou dnes důležitým pomocníkem k úspěšnému online obchodu – pro většinu obchodů se jedná o velmi důležitý zdroj návštěvnosti, ale také konverzí. Propojíme váš e- shop nejen s porovnávači Heureka.cz či Zbozi.cz, ale s jakýmkoliv, který si vyberete.

Chci si vybrat nástroj:


Jaké další systémy?

Máte práce nad hlavu? Balikobot ulehčí vašemu e-shopu s expedicí balíků – rychle odbavíte zásilku, opatříte štítkem s adresami a pohodlně doručíte zákazníkovi.

Chcete komunikovat se svými zákazníky esemeskou? Napojíme vás na portál sms.sluzba.cz, který umožní nastavit jakoukoliv SMS komunikaci od rezervace, objednávky, placení zboží až po SMS soutěže.

Rezervace pokojů a dalších služeb, vyúčtování, pokladna, ale i třeba směnárna a správa telefonních hovorů… Systém REHOS zjednoduší administrativu všem hotelům a ubytovacím zařízením – tak proč ho nevyužít?

Pravou rukou realitních kanceláří je dobrý realitní systém, který práci pořádně usnadní. Se systémem Realman uspoříte spoustu času a zlepšíte výkon vaší společnosti.

Chci vědět víc:


Zlepšete komunikaci se zákazníky

Nenechte své zákazníky váhat. Díky chatovacímu oknu Smartsupp jim nabídnete možnost se ihned zeptat a nechat si poradit, čímž je snadněji přesvědčíte ke koupi.

A co takhle systém, který analyzuje návštěvníky vašeho webu a těm, u kterých je konverze pravděpodobnější nabídne, že jim do 28 sekund zavoláte zpět a pak vám hovor automaticky přepojí? Služba Call page zvyšuje konverze až o75 %.

Lukáš Bryksa
výkonný ředitel
Lukáš Bryksa

Chci propojit s vybraným systémem

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů