Reference

9 důkazů, že svou práci děláme dobře

A dalších 10 přímo ze srdce: od klientů

IMP net pro naši školu vytvořila nové webové stránky odpovídající moderním trendům v internetové komunikaci. Grafický vzhled a profily včetně redakčního systému nám umožňují reagovat v průběhu školního roku na změny či novinky. Inovovali jsme i Intranet, Studentský informační systém aj., které nyní skvěle slouží studentům i pedagogům školy.
VSO
Vysoká škola obchodní v Praze
PhDr. Miroslava Moutelíková, marketing

S IMP net spolupracujeme již několik let – a co se týká poměru cena / výkon, musím smeknout. S rychlostí jakou pracuje, vstřícností a vážení si zákazníka, kterou dává najevo, ochotu, s kterou řeší vzniklé maličkosti, se člověk málokde setká. Proto dávám této firmě to nejlepší ohodnocení.
Strojirensky-skušebni-ustav
Strojírenský zkušební ústav, S.P.
Petr Fait, marketing

Společnost IMPnet pro naše projekty www.onlinejazyky.cz a www.sogoodlanguages.com realizuje PPC kampaně a pomáhá s marketingovou strategií. Velmi oceňujeme především partnerský přístup a ochotu všech členů IMPnet týmu opravdu pomáhat. Naše požadavky a dotazy jsou vyřizovány rychle a vždy konstruktivně a věcně. Děkujeme za spolupráci.
Vehar
ONLINE learning s.r.o.
Ing. Martin Dvořák, Ph.D., jednatel

Na spolupráci s IMP net oceňujeme zejména profesionalitu, rychlost a kompaktnost jejich služeb. Je to partner, který nám velice zjednodušil podnikání. Po předchozích zkušenostech s „konkurencí“ můžeme vřele doporučit.
Nove-zaluzie
Luxury CZ s.r.o.
Pavel Hrdlička, jednatel

Pro tvorbu našich nových stránek  www.crystal-treasury.com   jsme správnou společnost hledali opravdu dlouho. Zvolením IMP net se podařilo vytvořit nejen fungující stránky, ale také web s profesionálním vzhledem, na který se naši zákazníci rádi vrací. S IMP net jsme natolik spokojeni, že jsme ve spolupráci s nimi rozběhli další dva nové projekty: www.putu.cz a www.napnistrop.cz. A již dnes přemýšlíme, na čem budeme pracovat příště.
Crystal Online
Crystal Online
Jiří Kočandrle, majitel

Byl nám poskytnut vřelý přístup a ochota danou problematiku vysvětlit. Během spolupráce jsme dostávali technická doporučení na zlepšení webu. Věříme v další nárůst a děkujeme za spolupráci.
Hartmann
Hartmann-Rico
Martin Doležal

IMP net pro nás zpracovala profesionální stránky a perfektně je navázala na naši existující inzerci. Z ohlasů klientů, které k nám tento web přináší, vidíme, že web funguje a je pro nás přínosem. Už se moc těšíme na nový newsletter.
AC-real
AC Real, s.r.o.
Ivor Ševčík, jednatel

Obchodní zástupce firmy IMP net mě oslovil na konci roku 2011 a sliboval nemožné. Nechal jsem se polapit.... a pak už jsem nikdy nelitoval. Dokázali to! Spolupráci jsme rozvinuli a po 5 letech jsme udělali pořádný kus práce. Především díky jejich aktivnímu přístupu, modernímu vhledu a příjemnému jednání. Dnes už bych si podnikání bez jejich podpory nedokázal představit a navíc by to byla škoda, když to funguje.
manek.cz
MANEK stavební stroje, s.r.o.
Filip Manek, Ph.D., majitel firmy

Se společností IMP net spolupracujeme více než šest let. Za tuto dobu pro nás připravili nové webové stránky vč. jejich upgradu, množství minisite a dílčí weby „na míru“ se specializovaným zaměřením. Po celou dobu se také starají o PPC kampaně a SEO, a to jak pro český, tak i pro zahraniční trh a díky tomu nám přivádějí nové zákazníky na naše weby. Vždy pro nás najdou vhodné řešení a ochotně nám poradí.
realspektrum.cz
Realspektrum a.s
Veronika Brázdová, marketingová specialistka

Provoz restaurace je dnes velice úzce spojený s dobrým marketingem a komunikací na sociálních sítích. Nestačí mít dobrý produkt, musí být i dobře odprezentován. Výrobu webů pro nás zajistil IMP net a mají úspěch nejen u zákazníků, ale i u kolegů z branže.
selepova.cz
Šelepka
Raed Kahwaji, majitel restaurace Šelepka

Nestačí? Dále spolupracujeme s:

Chcete něco podobného? Domluvme se

* povinné pole
Své znalosti máme i papírově podložené