REMARKETING & RETARGETING

Připravíme komplexní remarketingovou a retargetingovou kampaň

Připomeneme klientům, že už o vás slyšeli

"Dotlačíme" je k tomu, aby u vás nakoupili

Zaujala vás tato nabídka?
Napište nám:info@impnet.cz Zavolejte nám: +420 739 323 974
Spočítejte si cenu

Návštěvník přijde na váš web, ale nákup neudělá. Co se stalo? Možná ho něco vyrušilo. Díky remarketingu a retargetingu můžeme zákazníkovi připomenout, že chtěl udělat nákup a produkt mu znovu zobrazit. Nebo ho popostrčit, pokud ještě pořád trochu váhá.

Vaše stránka si uživatele, které na stránku přijdou, označuje pomocí cookies, které si uloží. A právě tyto informace pak systém použije pro další zobrazení reklamy.

Pracujeme jak s remarketingovým systémem od Google AdWords, tak s retargetingovým systémem Seznam Sklik.

Jak to dokážeme?

Nasadíme kód na web

Na váš web nasadíme kód, který ho propojí se systémy AdWords a Sklik. Potom vytvoříme a nadefinujeme seznam uživatelů pro remarketing.

Nastavíme filtry

Nastavíme filtry tak, abychom cílili na opravdu relevantní publikum, a vyloučíme třeba ty, co k vám klikli omylem. Vymyslíme, po kolika dnech budeme znovu zákazníky oslovovat a vypracujeme tu nejlepší strategii.

Nastavíme optimální rozpočet

Připravíme takový rozpočet, aby vaše ROI bylo nejvyšší. Remarketingové kampaně mají obecně velice vysokou návratnost investic.

Proměřujeme a optimalizujeme

Veškeré kampaně pravidelně testujeme, vyhodnocujeme a zjišťujeme jejich výkon. Tak aby byly co nejvíce ziskové a co nejmíň ztrátové.

Kromě klasického remarketingu nastavíme i dynamický, který zobrazuje produkty vašemu publiky automaticky – to se hodí například v případě, že máte e-shop se stovkami produktů.

Pavel Horelica
PPC specialista

Chci od vás ziskové PPC kampaně

* povinné pole

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů