We’ve moved! From now on, you can find us at Gajdošova 26, Brno-Židenice.

Kariéra

Obchodní zástupce

obchodnik

IMP net s.r.o. je reklamní agentura zabývající komplexním servisem v internetovém marketingu. Jsme trvale úspěšnou a stabilní společností působící na internetovém trhu od roku 2009. Jsme schopni obsloužit klienty z jakéhokoliv oboru.

Rozšiřujeme náš obchodní tým a hledáme ty nejlepší uchazeče na pozici obchodní zástupce:

Náplň práce:

Náplní vaší práce bude akvizice nových klientů a komunikace a péče o stávající klienty společnosti. Budete prezentovat klientům služby a řešení jejich situace. Součástí vaší práce bude administrativa spojená s obchodem a komunikace s realizačním týmem.

Požadujeme:

Chceme do našeho týmu cílevědomého obchodníka, který je zaměřený na výsledky a má výborné prodejní a prezentační schopnosti. Má být komunikativní, samostatný v řešení úkolů, ochotný se učit v stále se měnícím prostředí, přizpůsobivý a s vysokým pracovním nasazením. Má mít osobní přístup a zobpovědnost za práci se svými klienty.

Chceme, aby měl obchodník středoškolské vzdělání a řidičský průkaz skupiny B. Možnost práce na ŽL je výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme:

Obchodníkovi nabízíme motivující finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu a dlouhodobou spolupráci s úspěšnou a prosperující společností. Po nástupu projde obchodník důkladné bezplatné zaškolení. Pracuje se v příjemném kolektivu a firma vám poskytné výborné zázemí pro vaši úspěšnou práci.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail kariera@impnet.cz nebo volejte na číslo 739 323 974.

Iveta Maráčková

We are proud to hold these certificates