Náš blog - Příspěvky uživatele Radek Hájek

Radek Hájek
specialista na sociální sítě email: radek.hajek@impnet.cz

Kdo není aktivní na sociálních sítích, jako by neexistoval. Proto se Radek stará o to, aby byly vaše Facebookové a Instagramové profily plné zajímavého a poutavého obsahu. Neustále se snaží hledat originální způsoby a cesty, jak zaujmout nové fanoušky a oslovit co nejvíce zákazníků.

Facebookové soutěže – na co si dát pozor?

12.06.2019 | Radek Hájek
Zábava pro fanoušky, spousta starostí pro tvůrce. Tak by se daly ve zkratce definovat Facebookové soutěže – nástroj, který dokáže přinést spoustu dobrého, ale také vysát vaší peněženku bez většího efektu.

Ztrácíte se v rozměrech obrázků na Facebooku? Tady máte přehled těch nejdůležitějších.

12.04.2019 | Radek Hájek
Každý, kdo tuto sociální síť používá, se dříve nebo později potká s tím, že mu Facebook ořízne nebo rozmaže jeho perfektní a dlouho připravovanou fotku. A většinou takovou, která u jiného typu příspěvků či reklamy vypadala v pořádku. Je to tím, že pro každý typ příspěvku a reklamy jsou doporučené jiné rozměry a i když si Facebook dokáže poradit i se špatným formátem, je rozhodně lepší servírovat mu fotky tak, jak si přeje. Rozměry, se kterými se během svého života potkáte nejčastěji, jsme vám shrnuli do jednoho článku.

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů