Náš blog - Příspěvky uživatele Vojtěch Audy

Vojtěch Audy
PPC specialista email: vojtech.audy@impnet.cz

Aby se obchodům dařilo, potřebujete experta na výkonnostní marketing. Takovým člověkem je u nás Vojta, který se zaměřuje převážně na Google Ads a Sklik. A jelikož se rád na marketing dívá komplexně a z mnoha různých úhlů, vyzná se i v Google Analytics a Google Tag Manageru. Ve volném čase ho baví organizovat geocaching eventy a nejlépe si provětrá hlavu na elektrokoloběžce či v bazénu.

S novým rokem se mění pravidla pro ukládání cookies. Co to pro váš web znamená?

08.12.2021 | Vojtěch Audy
S úderem silvestrovské půlnoci se probudíme nejen do nového roku 2022, ale také do nové marketingové reality. V tento den začne platit novela zákona o elektronické komunikaci 127/2005 Sb., která zavádí spoustu změn a novinek. Mezi ty příjemné se dá zařadit omezení pro telemarketing, pro nás marketéry ale bude nejzásadnější změna pravidel pro ukládání cookies.

Atribuce v Google Ads a k čemu jsou dobré

29.03.2021 | Vojtěch Audy
Svět online marketingu je pro řadu obyčejných smrtelníků světem plným záhad a tajemností. Průměrný marketér na vás dokáže během chvilky vychrlit zkratky jako jsou CPC, PNO, nebo tROAS, doporučí vám spoustu věcí co udělat jinak nebo vám pošle měsíční report, ve kterém vám tvrdí, že vám přivedl 42,5 objednávek.

Jsme hrdými držiteli těchto certifikátů